انجمن دوستداران یادمان‌ها با شعار مشارکت در حیات بخشی خانه های تاریخی قزوین
در خانه یزدی ها به معرفی بیش از 60 خانه تاریخی در قزوین می‌پردازد.

انجمن دوستداران یادمان‌ها،‌ انجمن تخصصی حفاظت میراث فرهنگی قزوین است که در سال جدید با تمرکز بر خانه‌های تاریخی قزوین، و شناسایی و ‌معرفی ارزش‌های آنها در راستای حفاظت و تجدید کاربریشان فعالیت می‌نماید.
لازم به ذکر است این انجمن در نهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری در بهمن ماه سال گذشته با هدف معرفی فرصت‌های توسعه مبتنی بر حفاظت از داشته‌های فرهنگی، در کنار سایر شهرهای تاریخی کشور،‌ حضور داشت و بناهای تاریخی به ویژه خانه‌های تاریخی شهر قزوین را معرفی نمود.
در نوروز امسال انجمن دوستداران یادمان‌ها با شعار مشارکت در حیات بخشی خانه های تاریخی قزوین در خانه یزدی ها به معرفی بیش از 60 خانه تاریخی در قزوین می‌پردازد.
  روز گذشته دکتر منوچهر حبیبی قائم مقام رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر و معاون عمرانی استانداری، دکتر ایوب رحیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری، محمد علی حضرتی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین روز گدشته از نمایشگاه انجمن یادمان‌ها واقع در بخش جنوبی خانه یزدی دیدن نمودند......
شایان ذکر است نمایشگاه معرفی خانه‌های تاریخی قزوین در کنار نمایشگاه نقش های ماندگار استاد کریمی تا 12 اردیبهشت در خانه تاریخی یزدی ها پذیرای علاقه مندان و گردشگران نوروزی خواهد بود.